NA LUDOWO W BUSKO ZDROJU

W dniach 23.02. – 27.02.2024 „Mazowiacy” przebywali w Busko-Zdroju w woj. świętokrzyskim. W Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy szczelnie wypełnionej widowni Zespół zaprezentował koncert pod nazwą „Na ludowo w Polskę”. Brawom nie było końca. Widzowie i artyści opuścili Centrum Kultury szczęśliwi i pełni nadziei na spotkanie za rok. Przed koncertem artyści na sali prób w hotelu przygotowywali się wytrwale, utrwalając choreografię oraz kroki taneczne. Między czasie realizowane były także próby wokalne. Czas wolny wykorzystano do kontynuacji wspólnego bycia razem. Głównym punktem treści spotkań stało się wydarzenie związane z walentynkami, które zorganizowali dla ”Mazowiaków” nasi kochani Wolontariusze. Zabawa i zdjęcia w obiektywie były przednie, a radości, co nie miara.

Projekt współfinansowany ze środków PFRON w ramach umowy Nr ZZB/000871/BF/D z dnia 01 czerwca 2023 r., zlecenie realizacji zadań w ramach art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w latach 2023-2024.

Koncerty w województwie pomorskim

W dniach od 27 do 29 maja 2022 r. Integracyjny Zespół Pieśni i Tańca „Mazowiacy” odbył tourne w województwie pomorskim. Bazą wypadową Zespołu okazał się przepiękny Kwidzyn, a w miejscowości Gniew grupa „Mazowiacy” koncertowała. Wydarzenie miało miejsce na Rynku Głównym. Tam odbywał się regionalny Festiwal Kultur. I tym razem, Zespół wystąpił z programem pieśni wojskowych i patriotycznych. Pomimo deszczu, humory artystom dopisywały.

Projekt współfinansowany ze środków PFRON w ramach umowy Nr ZZB/0…../BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w latach 2022-2023

Skip to content