XIV Integracyjny Bal Karnawałowy

25.01.2020 r. w sobotę, w Szkole na ul. Stawki 10 w Warszawie odbył się XIV Integracyjny Bal Karnawałowy. Jak co roku, Samorząd Szkolny oraz wolontariusze z ZSLiE nr 1 zorganizowali dla podopiecznych naszej Fundacji cudowną zabawę. Sala balowa prezentowała się dokładnie jak z Hollywood. Nawet ścianka, na której wykonywane były zdjęcia indywidualne nie odbiegała od standardowej zza oceanu. Była głośna muzyka, tańce, konkursy z nagrodami. Było pyszne jedzenie i napoje, przygotowane przez młodzież szkolną. Jak co roku, myśląc o dobrej zabawie i czekając na nią cały rok z utęsknieniem, nie zawiedliśmy się ani na nauczycielkach tej szkoły, sprawujących opiekę nad wszystkim, ani nad samą młodzieżą szkolną. Jak było? Integracja w zabawie i integracja w każdym calu.

Dziękujemy kochana młodzieży, że o nas pamiętacie!

MAJÓWKA 2019

01.06.2019 r. Przyjaciele Wolontariusze zaprosili nas na MAJÓWKĘ. Samorząd Szkoły i Wolontariat ZSLiE nr 1 w Warszawie wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowali dla nas wiele atrakcji. Spotkanie zaczęło się na AWF-ie treningiem Nordic Walking. Było uatrakcyjnione zabawami z kijkami oraz konkursem z nagrodami. Pogoda dopisała, a zabawa przeniosła się do szkoły na Stawki 10. Tam oczekiwała nas druga ekipa ze smakowitymi przekąskami i słodkościami. Po odpoczynku z posiłkiem wspólnie tańczyliśmy i świetnie się relaksowaliśmy.

DZIĘKUJEMY za to, że jesteście z nami!

XIII BAL KARNAWAŁOWY

12.01.2019 Samorząd Szkolny oraz Wolontariusze z Zespołu Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie zorganizowali dla podopiecznych naszej Fundacji kolejny, już XIII Bal Karnawałowy. Uśmiech, wymyślne kostiumy, kolorowe światła, świetna muzyka, taniec, konkursy z nagrodami i życzenie bycia razem dominowały na sali balowej. Młodzież szkolna zorganizowała napoje i poczęstunek… i wiele innych atrakcji. Wszystko, co dobre, szybko się jednak kończy… Dziękujemy Wam serdecznie za te chwile szczęścia, Drodzy Wolontariusze!

ODZNAKA WOLONTARIUSZ RP

29 czerwca 2018 r. w uznaniu za wieloletnią pracę, zaangażowanie, opiekę i partnerski stosunek do osób z niepełnosprawnością, została przyznana w Fundacji kolejna Odznaka WOLONTARIUSZ RP.  Prezes Fundacji prof. dr hab. Leszek Ploch  wyróżnił studenta z wydziału Kryminologii Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, kolegę Arkadiusza KWIATKOWSKIEGO.
GRATULUJEMY!!!

XII Integracyjny Bal Karnawałowy

13.01.2018 r. przy ul. Stawki 10 odbył się XII Bal Integracyjny zorganizowany dla młodzieży z Fundacji – jak co roku – przez Samorząd szkolny oraz Wolontariuszy z ZSLiE nr 1 w Warszawie. Impreza zorganizowana została pod kierunkiem pani mgr Urszuli Więckiewicz. Tym razem dla przybyłych gości – na 2 godziny przed rozpoczęciem –  czynny był salon kosmetyczno-fryzjerski, gdzie można było bezpłatnie się uczesać i umalować. Bal tradycyjnie rozpoczął się polonezem, po którym wszyscy wspaniale się bawili. Gośćmi specjalnymi byli: redaktor z TVN p. Piotr Witwicki oraz aktorzy scen warszawskich p. Violetta Arlak i p. Jarosław Witaszczyk. Była okazja do wspólnych zdjęć i ciekawych rozmów. Serdecznie dziękujemy za kolejny gest troski i pamięci.

“Projekt współfinansowany ze środków PFRON w ramach Umowy nr ZZB/000471/BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych”

Odznaka Wolontariusz RP

W piątek 28 kwietnia 2017 r. Prezes Fundacji prof. dr hab. Leszek Ploch  wyróżnił uczniów Zespołu Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 przy ul. Stawki 10 w Warszawie odznaką Wolontariusz RP. W laudacji podkreślono wysoki stopień wieloletniego zaangażowania uczniów na rzecz Fundacji oraz ich niezwykły kontakt w niesieniu wszechstronnej pomocy osobom z niepełnosprawnością. Wśród wyróżnionych osób znajdowały się: Anna ARTOWICZ, Kamila BARTOSZEK oraz Karolina WIERZBICKA.

GRATULUJEMY i Dziękujemy za piękną pracę na rzecz naszych podopiecznych!!!

 

Majówka 2017

27 maja 2017 r. Pani mgr Urszula Więckiewicz wraz z wolontariuszami z ZSLiE nr 1 w Warszawie kolejny już raz zorganizowali dla podopiecznych naszej Fundacji MAJÓWKĘ.  Tradycyjnie spotkaliśmy się na AWF-ie, gdzie odbył się rajd Nordic Walking. Pod opieką Pani dr Joanny Piotrowskiej młodzież nasza przeszła całą ścieżkę zdrowia przy pięknej słonecznej pogodzie. Były zagadki, zabawy, uśmiech i pytania: „kiedy znów idziemy do lasu na kije” 🙂 To już SIÓDMA edycja Majówki z Nordic Walking, która na stałe wpisała się w program corocznego wydarzenia sportowo-kulturalnego. Po emocjach na świeżym powietrzu przeszliśmy na Stawki 10, gdzie w szkole zorganizowano zabawę taneczną: z grillem, z sałatkami oraz napojami przygotowanymi przez uczniów.

DZIĘKUJEMY… i żałujemy, że znowu trzeba czekać na takie wrażenia cały rok!!!

Wyróżnienia naszych wolontariuszy

24 kwietnia 2015 r. Odznakę WOLONTARIUSZA RP z rąk Dyrektora Fundacji Pani Hanny Szczepańskiej-Ploch otrzymał Mikołaj KORCHOW, maturzysta z Zespołu Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie . Wśród wyróżnionych dyplomami i statuetkami wdzięczności obdarowano dwóch maturzystów: Lili GEVORGIAN i Mikołaja SURMACZA.

GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY za Waszą postawę!!!

XI Integracyjny Bal Karnawałowy

XI Integracyjny Bal Karnawałowy

04.02.2017 r. w Zespole Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 przy ul. Stawki 10 w Warszawie, odbył się kolejny już, bo XI Integracyjny BAL Karnawałowy zorganizowany przez wolontariuszy. Jak co roku bawiliśmy się wspaniale, korzystając ze wszelkich dobroci, które przygotowali dla nas uczniowie tej szkoły: szaleństwo przy muzyce disco, gry, konkursy, wspaniali goście, poczęstunek i oprawa techniczna… a zaręczyny dwóch osób z naszego Zespołu, to już był od nas dodatek extra.

Kochani Wolontariusze! Co tu dużo mówić?! DZIĘKUJEMY!!!… I ZNOWU MUSIMY CZEKAĆ NA SPOTKANIE Z Wami cały roczek… ale już się cieszymy!

MAJÓWKA POD CHMURKĄ

W niedzielę 22.05.2016 r. Wolontariusze oraz Samorząd Szkolny Zespołu Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie, zorganizowali dla członków Zespołu Mazowiacy „Majówkę pod chmurką”. Zabawa rozpoczęła się w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, skąd ruszył marsz Nordic Walking. W specjalnie zorganizowanych po drodze przez Studentów AWF stacjach zaprezentowano małe pouczające pokazy, dotyczące różnych dziedzin sportu. Po tych atrakcjach z AWF-u przenieśliśmy się do Szkoły na Stawki 10, gdzie oczekiwali na nas uczniowie z poczęstunkiem: kiełbaski z grilla, własnoręcznie przygotowane sałatki i napoje. Wspólny taniec i zabawa dopełniły czaru tej „Majówki po chmurką”, na którą znowu trzeba czekać cały rok.

KOCHANI WOLONTARIUSZE serdecznie DZIĘKUJEMY za Waszą pracę oraz za to, że o nas pamiętacie!!!wić?! DZIĘKUJEMY!!!… I ZNOWU MUSIMY CZEKAĆ NA SPOTKANIE Z Wami cały roczek… ale już się cieszymy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.