WARSZTATY MUZYCZNE I KONCERTY W PUŁAWACH

W dniach od 05 do 08 lutego 2019 „Mazowiacy” przebywali na Turnée koncertowym w Puławach. We współpracy z Gronem Pedagogicznym Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina przeprowadzono z uczniami Szkoły warsztaty muzyczne, a w kolejnym dniu odbył się koncert galowy dla uczniów oraz mieszkańców Puław. Pani Dyrektor ZSO napisała w podziękowaniu: „Dzięki Państwa inicjatywie młodzież naszej szkoły otrzymała wspaniałą lekcję patriotyzmu, tolerancji oraz integracji z osobami niepełnosprawnymi”. My ze swojej strony dziękujemy za te wzruszające słowa!
„Mazowiacy” wystąpili również „na ludowo” w Środowiskowym Domu Samopomocy w Puławach. Po raz kolejny połączyliśmy przyjemne – bo tym są koncerty – z pożytecznym, czyli pracą na sali prób. Uwielbiamy i jedno i drugie!
„Projekt współfinansowany ze środków PFRON w ramach Umowy nr ZZB/000471/BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych”.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.