Projekt ogólnopolskich koncertów

W ramach działalności Fundacji w latach 2018 – 2019 realizowany jest projekt pod nazwą: OGÓLNOPOLSKIE KONCERTY ESTRADOWE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ INNE WYDARZENIA ARTYSTYCZNE W TEATRZE N – Projekt współfinansowany ze środków PFRON w ramach Umowy nr ZZB/000471/BF/D o zlecenie realizacji zadań w ramach art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych”.

WIGILIA W FUNDACJI 2018 ROK

21.12.2018 Członkowie Zespołu MAZOWIACY spotkali się na wspólnej Wigilii. Jak to w rodzinie bywa przełamaliśmy się opłatkiem, zjedliśmy wspólny posiłek, zaśpiewaliśmy kolędy i otrzymaliśmy paczki świąteczne. Niby nic takiego, ale jakże ważny jest ten jedyny dzień w roku dla każdego z nas z osobna. Dziękujemy Mikołajowi!

Wigilia w Fundacji 2017 rok

22 grudnia 2017 w naszej Fundacji odbyła się Wigilia. Jak w każdej rodzinie, podzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia, nacieszyliśmy się sobą przy wieczerzy wigilijnej, pośpiewaliśmy kolędy i zostaliśmy obdarowani prezentami od Mikołaja fundacyjnego. Jak zawsze, i tym razem byliśmy jedną dużą, wspaniałą Rodziną! Wesołych Świąt.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.